Nasz zespół


Marcin Stępień (adwokat)

Jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Szkoły Prawa Angielskiego i Europejskiego na Uniwersytecie w Cambrige działającego w ramach współpracy z Uniwersytetem Warszawskim. W latach 2007 – 2011 odbył aplikację adwokacką. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach prawniczych głównie doradzając podmiotom gospodarczym. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie hazardowym, własności intelektualnej oraz prawie karnym.


 

Mateusz Sitko (adwokat)

Jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2013 roku jest adwokatem. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, w szczególności w reprezentacji osób fizycznych. Specjalizuje się w prawie karnym, spadkowym oraz administracyjnym.Mateusz Sitko (adwokat) – Jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2013 roku jest adwokatem. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, w szczególności w reprezentacji osób fizycznych. Specjalizuje się w prawie karnym, spadkowym oraz administracyjnym.


 

Waldemar Baranowski (adwokat)

Jest absolwentem wydziału prawa, administracji, stosunków międzynarodowych oraz marketingu i zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2013 roku jest adwokatem. Specjalizuje się w postępowaniu sądowym oraz własności intelektualnej.


 

Ada Biniewicz-Nowak (adwokat)

Od 2018 roku jest adwokatem. Wcześniej zdobywała doświadczenie w renomowanych kancelariach prawniczych. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, odszkodowawczym oraz sprawach "frankowych".


 

Aleksandra Brzezińska (adwokat)

Jest adwokatem od 2020 roku. Z kancelarią związana od 5 lat. Specjalizuje się w prawie karnym, oraz rodzinnym.


 

Patrycja Kasprowska (adwokat)

Specjalizuje się w sprawach sądowych oraz bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych.Sprawdź w czym możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się już dzisiaj


SPRAWDŹ