Nasz zespół


Marcin Stępień (adwokat/doradca restrukturyzacyjny)

Jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Szkoły Prawa Angielskiego i Europejskiego na Uniwersytecie w Cambrige działającego w ramach współpracy z Uniwersytetem Warszawskim. Doświadczenie zdobywał w renomowanych kancelaria prawnych. Od 2011 roku jest adwokatem, założycielem kancelarii. W czasie świadczenia praktyki adwokackiej nabył cenne doświadczenie w sprawach restrukturyzacyjnych oraz upadłościowych.
Aktualnie również jest doradcą restrukturyzacyjnym.


Michał Kubik (specjalista bankowy ds. restrukturyzacji i upadłości, analityk finansowy, specjalista w zakresie wyceny przedsiębiorstw)

Doktor nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim . Posiada wieloletnie doświadczenie, które nabywał pracując w firmach tzw. Wielkiej Czwórki w obszarze corporate finance i doradztwa strategicznego, a obecnie pracuje w banku w zespole strukturyzacji finansowania dłużnego. Aktualnie w trakcie zdobywania kwalifikacji Amerykańskiego Stowarzyszenia Biegłych w zakresie wyceny przedsiębiorstw (American Society of Appraisers). Był prelegentem konferencji poświęconych tematyce finansowej, prowadził szkolenia, jest autorem publikacji naukowych i biznesowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu biznes planów na potrzeby restrukturyzacji, analizach rynkowych i opracowywaniu prognoz finansowych, pozyskaniu finansowania dłużnego i własnego oraz w projektach usprawnień nakierowanych na wzrost wartości firmy.


Piotr Czerwiński (radca prawny)

Od 2013 roku jest Radcą Prawnym, Członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie procesowe, który przez lata zdobywał w renomowanych kancelariach prawnych oraz będąc wspólnikiem w kancelariach Kaizen Lawyers Drąg Dróżdż Czerwiński oraz CS Legal.


Aleksandra Brzezińska (adwokat)

Jest adwokatem od 2019 roku. Członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Z naszą kancelarią związana praktycznie od jej powstania.


Patryk Wąglorz (adwokat)

Jest adwokatem. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie podmiotom gospodarczym oraz prowadzeniu procesów sądowych.


 

Dawid Wysocki (aplikant adwokacki)

Jest aplikantem adwokackim oraz absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych.


 

Mateusz Sitko (adwokat)

Jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2013 roku jest adwokatem. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, w szczególności w reprezentacji osób fizycznych. Specjalizuje się w prawie karnym, spadkowym oraz administracyjnym, w szczególności w prawie celnym.


 

Waldemar Baranowski (adwokat)

Jest absolwentem wydziału prawa, administracji, stosunków międzynarodowych oraz marketingu i zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2013 roku jest adwokatem.Sprawdź w czym możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się już dzisiaj


SPRAWDŹ