Nasz zespół


Marcin Stępień (adwokat)

Jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Szkoły Prawa Angielskiego i Europejskiego na Uniwersytecie w Cambrige działającego w ramach współpracy z Uniwersytetem Warszawskim. W latach 2007 – 2011 odbył aplikację adwokacką. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach prawniczych głównie doradzając podmiotom gospodarczym. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie hazardowym, własności intelektualnej oraz prawie karnym.


 

Piotr Sienko (adwokat)

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagielońskiego. W latach 2007 – 2009 ukończył British Law Centre przy Uniwersytecie Warszawskim. W kwietniu 2011r. ukończył aplikację adwokacką prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie, a następnie w czerwcu 2011r. zdał egzamin adwokacki. W latach 2007 – 2011 prawnik w kancelarii Synoradzki, Bentkowska, i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni. Specjalizuje się w postępowaniach sądowych, prawie podatkowym oraz uzyskiwaniem odszkodowań.


 

Mateusz Sitko (adwokat)

Jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2013 roku jest adwokatem. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, w szczególności w reprezentacji osób fizycznych. Specjalizuje się w prawie karnym, spadkowym oraz administracyjnym.Mateusz Sitko (adwokat) – Jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2013 roku jest adwokatem. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, w szczególności w reprezentacji osób fizycznych. Specjalizuje się w prawie karnym, spadkowym oraz administracyjnym.


 

Waldemar Baranowski (adwokat)

Jest absolwentem wydziału prawa, administracji, stosunków międzynarodowych oraz marketingu i zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2013 roku jest adwokatem. Specjalizuje się w postępowaniu sądowym oraz własności intelektualnej.


 

Ada Biniewicz-Nowak (adwokat)

Od 2018 roku jest adwokatem. Wcześniej zdobywała doświadczenie w renomowanych kancelariach prawniczych. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, odszkodowawczym oraz sprawach "frankowych".


 

Aleksandra Brzezińska (aplikant adwokacki)

Jest aplikantem II roku aplikacji adwokackiej. Specjalizuje się w prawie karnym, bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych, prawie budowlanym.


 

Magdalena Gnatowska (aplikant adwokacki)

Jest aplikantem II roku aplikacji adwokackiej. Specjalizuje się w prawie rodzinnym i odszkodowawczym.


 

Michał Migdalski (aplikant adwokacki)

Jest aplikantem adwokackim I roku. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie sportowym i zamówień publicznych.


 

Agnieszka Warsewicz (prawnik)

Obsługa administracyjno-prawna, osoba odpowiedzialna za kontakty z sądami.Sprawdź w czym możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się już dzisiaj


SPRAWDŹ